spot_img
spot_imgspot_img
17.2 C
İstanbul
Pazar, 21 Nisan 2024

Berlin Sanat Haftası’na Yeni Germanwıngs ile Uçun

Seçtiklerimiz

Eylül ayında gerçekleşecek iki sanat fuarı "abc – art berlin contemporary" ve "Preview Berlin Art Fair" gibi çeşitli önemli sanat organizasyonlarını kapsayan Berlin Sanat Haftası sanatseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Bir hafta sürecek olan organizasyonda yüzlerce galeri ve sanatçının iş birliği ile organize edilen dünya çapında birçok grup ve solo gösterileri izlerken olağanüstü sergileri de gezme şansına erişeceksiniz.

1 Temmuz’dan itibaren yeni Germanwings markası altında tamamen yepyeni bir marka ve ürün olarak yolcularına ‘a la carte flying’ (alakart uçuş) hizmeti vermeye başlayan havayolu şirketi yaz aylarında yolcuların vazgeçilmezi haline gelecek.

Yeni Germanwings konseptine göre şirket yolcularına 3 farklı hizmet paketi sunuyor. En iyi ve yüksek kalitedeki ‘Best’ seçeneği özellikle iş seyahati yapan yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte tatil ve gezi amaçlı seyahat eden yolculara da hitap ediyor.  İkinci bir seçenek olan ‘Smart’ seçeneği ise yolcuların tüm ek ihtiyaçlarının karşılandığı, yolcu tarafından talep edilen her hizmetin sağlandığı bir seçenek. Üçüncü ‘Basic’ seçeneği ile yolculara low-cost ayarında bir hizmet sunuluyor.

Uygun fiyatlarla yüksek kalite sunmayı Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile yapılıyor. İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiren Germanwings’in avantajlarından yararlanmak isteyenler şirketin www.germanwings.com  web sitesinden veya uluslararası çağrı merkezinden rezervasyon yaptırabilirler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika