spot_img
spot_imgspot_img
9.9 C
İstanbul
Pazartesi, 4 Mart 2024

Batman v Superman ürünleri ATÜ’de

Seçtiklerimiz

BATMAN v SUPERMAN LİSANSLI ÜRÜNLER ATÜ DUTY FREE MAĞAZALARINDA

ATÜ mağazalarında satışa sunulan Türk Hava Yolları’nın “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi için Warner Bros Pictures ile sponsorluk anlaşması sonrası bu anlaşmayı taçlandırmak amacıyla üretilen lisanslı ürünler, İstanbul Atatürk Havalimanı gidiş katı ATÜ Duty Free mağazalarında kendi özel standında satışa sunuldu.

Bu özel koleksiyonda valiz kılıfları, USB bellekler, şapkalar, kadın ve erkek t-shirtleri, makyaj çantaları, sırt çantaları, powerbank ve 3D kulaklık gibi geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor.

ATÜ HAKKINDA:
 
ATÜ, 4 kıtada, 8 ülkede 110 mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye’ de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla Bodrum havalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor. Şirket yurtdışında ise Gürcistan’da Tiflis, Batum, Kutaisi, Makedonya’da Üsküp, Ohrid, Tunus’ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka, Letonya’da Riga, Umman’da Salalah, Suudi Arabistan’da Medine, Amerika Birleşik Devletlerin’de Houston George Bush Havalimanları’nda duty free mağazalarını işletiyor. TAV Havalimanları ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Fee, yolculara, ihtiyaçlarına ve dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika