spot_img
spot_imgspot_img
11.2 C
İstanbul
Salı, 27 Şubat 2024

ATÜ Duty Free’den yeni mağaza

Seçtiklerimiz

ATÜ Duty Free’den yapılan açıklamaya göre yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte Milas-Bodrum Havalimanı’nda yolcu trafiği artarken, şirket mağaza sayısına bir yenisini daha ekledi.
 
Milas-Bodrum’da yeni bir konsept mağaza açan ATÜ Duty Free, yeni mağazada "kültürel sürdürülebilirlik" çalışmaları kapsamında Bodrum’u simgeleyen ürünleri satışa sunuyor.
 
Söz konusu mağazada, yerli ve pamuklu tekstil ürünleri markası White by Nature’ın Bodrum’un beyazını ön plana çıkaran ince pamuklu t-shirt, elbise ve bluzları ile Lalay markasının el dokuması havlu ve bornozları yer alıyor.
 
Bunun yanı sıra yerel ürünlerin tüm dünyaya tanıtımını yapmak ve satışını desteklemek amacıyla lokum, zeytinyağı ve hediyelik eşyalar da mağazada satışa sunulan ürünler arasında bulunuyor.
 
Dünyaca ünlü markaların saat, mücevher, güneş gözlüğü, çanta ve oyuncak gibi ürün çeşitlerinin yanı sıra mağazanın modern mimarisi de titizlikle çalışıldı. Mağaza deniz dalgalarını çağrıştıran çizgilerle tasarlandı. Toplam 140 metrekare olan mağaza, müşterilerine dört bir taraftan giriş çıkış sağlayan 360 derecelik bir açıya sahip hale getirildi.
 
Dünya markaları ile birlikte hareket eden ATÜ, desenleri ve renkleri ile kendine hayran bırakan ünlü İspanyol markası Desigual’i de 60 metrekarelik mağazası ile tüm yolcuların hizmetine sundu.
 
ATÜ Duty Free’nin, Milas-Bodrum Havalimanı dış hatlar geliş ve gidiş katında dört olmak üzere, iç hatlardaki yeni mağazayla birlikte toplam beş mağazası bulunuyor.
 
Milas-Bodrum Havalimanı 2015 yılında 3 milyon 877 bin yolcuya hizmet verdi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika