spot_img
spot_imgspot_img
9.4 C
İstanbul
Cumartesi, 20 Nisan 2024

Atlasjet’ten butik otel konforunda uçuş

Seçtiklerimiz

Atlasjet Havayolları’nın Milas-Bodrum ile Dalaman Havalimanları Bölge Müdürü Levent Sunguroğlu, karşılıklı olarak İstanbul ile Bodrum arasında butik otel konforunda uçuş yaptıklarını belirtip, bu yılın sonuna kadar 200 binin üzerinde yolcu taşımayı hedeflediklerini söyledi.

Konturlardaki personelden, pilot ve hosteslere, ücretsiz servis şoförlerine kadar tüm Atlasjet personelinin müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu anlatan Sunguroğlu, “Başlangıç noktasından en son varış noktasına kadar müşterimizi memnun etmek için ne gerekiyorsa yapmak zorundayız. Çünkü tatil yörelerinde havayolunu tercih eden yolcular, çok rahat ve rehavet içinde olan bir profil çiziyor.

Bu da zaman zaman sıkışıklıklara ve zaman darlığına neden oluyor. Son anda uçağa yetişmek isteyenler gelirken değil, geldikleri noktada sıkışınca gergin anlar yaşanabiliyor. Ancak personelimiz tecrübesi ile bu sıkıntılarıda kolayca aşabiliyor” diye konuştu. Sunguroğlu, önümüzdeki yıldan itibaren Ankara-Bodrum-Ankara uçuşlarının yapılması için hazırlıkların sürdüğünü de kaydetti.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika