spot_img
spot_imgspot_img
27.7 C
İstanbul
Perşembe, 20 Haziran 2024

Atlasglobal’in Amsterdam ve Bişkek  uçuşları başladı

Seçtiklerimiz

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 16 Haziran’da Bişkek’e, 18 Haziran’da ise Amsterdam’a ilk tarifeli seferlerini gerçekleştiren Atlasglobal, bu uçuşları şirket yöneticilerinin katıldığı törenler ile kutladı. Atlasglobal yöneticileri tarafından ilk uçuşlarda seyahat eden yolculara lokum ikram edilirken, görevli kokpit ve kabin ekibi çiçekler ile uğurlandı.

Geçtiğimiz günlerde Düsseldorf ve Köln’e de ilk tarifeli seferlerini gerçekleştiren Atlasglobal Havayolları, Amsterdam ve Bişkek’in de eklenmesi ile son bir hafta içinde 4 yeni destinasyonu birden uçuş ağına kattı. Uluslararası arenada büyüme stratejileri kapsamında yurt dışındaki tarifeli uçuş noktalarını artırmaya devam edeceğini açıklayan Atlasglobal, 10 Temmuz’da da İstanbul’dan Paris uçuşlarına başlayacak.

Amsterdam ve Bişkek’e Uçan Şefler ile lezzetli uçuşlar

Atlasglobal’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Amsterdam’a her gün gerçekleşen uçuşları, İstanbul’dan saat 10:00’da, Amsterdam’dan ise 13:30’da kalkıyor. Uçuşların fiyatları tek yönde her şey dahil 57 Euro’dan başlıyor.

Bişkek uçuşları ise Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere haftada beş gün gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 18:55’te, Bişkek’ten ise Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri saat 04:10’da kalkarak 06:55’te İstanbul’da oluyor. Bişkek uçuşlarının fiyatları tek yön her şey dahil 139 USD’den başlıyor.

Atlasglobal yolcuları, Amsterdam ve Bişkek’e “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde uçuyor. Atlasglobal ile EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, 25 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor. Ayrıca, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışındaki diğer uçuş noktalarından da İstanbul bağlantılı olarak Amsterdam ve Bişkek’e uygun bekleme süreleri ile rahatça seyahat edebiliyor.

Business Class ayrıcalıkları

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 35 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika