spot_img
spot_imgspot_img
29 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

Atlasglobal’den Yepyeni Bir Uçuş Programı

Seçtiklerimiz

Global alanda büyüme hedefleri kapsamında kurumsal kimliğinde girdiği değişim süreci ile havacılık sektöründe dikkatleri üzerine çeken Atlasglobal Havayolları, yolcularına sunduğu sadakat programını da yeniledi. Bugüne kadar “Jetmil” olarak hizmet veren program, yenilenerek zenginleşen içeriği ve sunduğu ek avantajlar ile “Atlasmiles” adıyla yolcuların beğenisine sunuldu.
 
Konuklarının seyahatini daha konforlu ve ayrıcalıklı kılmayı hedefleyen Atlasglobal’in yenilenen sadakat programı Atlasmiles, yolcularına eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyor. Atlasmiles üyeleri, Atlasglobal Havayolları ile yaptıkları uçuşlarından mil kazanıyor ve kendilerine özel geliştirilen fırsatlardan yararlanabiliyor. Program ortağı havayolu ile yapılan uçuşlardan, alışverişlerden, otel konaklamaları, araba kiralama ve daha pek çok program ortağından yapılan harcamalardan mil biriktirebilinecektir.
 
Atlasmiles, Bronze, Silver, Gold ve Platinum olmak üzere 4 çeşit üyelik alternatifi sunuyor. Programın giriş kartı olan Bronze üyelik 1.000 Hoşgeldin mili kazanma fırsatı sunarken, her üyelik çeşidi ayrıca farklı avantajlar sağlıyor. Atlasmiles üyeleri uçuş yaptıkça, ön koltuk seçim ayrıcalığı, özel check-in bankosu, ekstra bagaj hakkı, pasaport kontrol sırasından hızlı geçiş, öncelikli boarding uygulaması, ücretsiz Business upgrade hakkı, havalimanı Lounge kullanımı ve daha pek çok ayrıcalık da kendilerinin oluyor.
 
 
Atlasmiles programı, üyelerine eksik mil satın alma, geçerliliğini yitirmiş millerini kullanma, mil kullanım sürelerini uzatma ve millerini transfer etme ayrıcalıkları tanıyor.
 
“Atlasmiles Business ” iş dünyasını uçuruyor
 
Atlasmiles’ın iş dünyasına özel tasarlanan Atlasmiles Business üyeliği ile şirketler iş seyahatlerini daha karlı, avantajlı ve ayrıcalıklı gerçekleştirebiliyor.
 
Atlasglobal’in küçük misafirleri de unutulmamış. Atlasmiles’a üye olan çocuklar, kendilerine özel fırsatlar ve hediyelerle dolu Atlasmiles Junior Club üyeliği ile Atlasglobal’de eğlenceli bir seyahat geçiriyor.
 
‘’Atlasmiles Gift
 
Atlasmiles üyeleri, hesaplarında biriktirdiği millerin dilediği kadarını Gift karta aktarabiliyor ve istedikleri kişiye armağan edebiliyorlar.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika