spot_img
spot_imgspot_img
17.9 C
İstanbul
Pazartesi, 15 Nisan 2024

AnadoluJet konforunu, seyahat boyunca devam ettiren kampanya

Seçtiklerimiz

26 Haziran – 23 Temmuz 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında AnadoluJet yolcuları havadaki konforunu karada da sürdürüyor.
 
Yalnızca havada değil, karayolu ulaşımında da güçlü markalarla işbirliğine giden AnadoluJet, 1,4 milyona ulaşan araç sayısı ve 78 bin çalışanıyla dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise ile yoluna devam ediyor.

Türkiye’nin prestijli araç kiralama şirketi National Car Rental’le olan işbirliğini şirketin yeni yapılanması Enterprise ile devam ettirecek AnadoluJet, yolcularına katma değer sunan kampanya ve araç kiralama hizmetlerini sürdürecek.

Araç sayısı, ofis yaygınlığı ve personel istihdamı ile sektöre yeni bir ivme kazandıracak olan Enterprise bu yeni işbirliği kapsamında, AnadoluJet yolcularına özel bir kampanya ile merhaba diyor. Enterprise, AnadoluJet’in “Uçmayan Kalmasın” ilkesini; savunduğu “Keyfini Sürün” ilkesi ile birleştirerek, AnadoluJet yolcularının konforunu arttırmayı amaçlıyor.

En hesaplı fiyatlar…

26 Haziran – 23 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında tüm AnadoluJet yolcuları; Ford Fiesta benzinli düz vites araçları günlük 63 TL, Citroen C-Elysee dizel düz vites araçları günlük 79 TL, Ford Focus dizel düz vites araçları günlük 99 TL ve Toyota Corolla dizel otomatik araçları günlük 109 TL’ye kiralayabilecek.

Kampanya; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Batman, Bodrum, Erzurum, Dalaman, Kayseri, Kuşadası, Sivas, Marmaris, Mardin, Hatay, Elazığ ve Şanlıurfa illerinde Enterprise Türkiye genel kiralama koşulları kapsamında geçerli olacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika