spot_img
spot_imgspot_img
27.6 C
İstanbul
Pazartesi, 24 Haziran 2024

AnadoluJet’in Flyride simülasyon uçağı Antalya’da

Seçtiklerimiz

Katılımcıları; İstanbul Tarihi Yarımada’dan Bursa Ulu Camii’ye, Efes Antik Kenti’nden Nemrut Dağı’na Türkiye’nin tarihi ve turistik pek çok noktasına sanal seyahate çıkartan Flyride, 20 Haziran – 20 Temmuz 2015 tarihleri arasında MarkAntalya Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşacak.

Flyride Simülasyon Uçağı; Anadolu’nun tarihine, kültürüne ve coğrafyasına verdiği önemi her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in, bu değerleri yakından tanıma fırsatı bulamayanlar için özel olarak projelendirdiği Flyride Simülasyon Uçağı, İstanbul, İzmir ve Ankara’nın ardından şimdi de Antalyalılarla buluşuyor.

Anadolu’nun tarihine, kültürüne ve coğrafyasına verdiği önemi her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in, bu değerleri yakından tanıma fırsatı bulamayanlar için özel olarak projelendirdiği Flyride Simülasyon Uçağı, İstanbul, İzmir ve Ankara’nın ardından şimdi de Antalyalılarla buluşuyor.

AnadoluJet, 20 Haziran – 20 Temmuz 2015 tarihleri arasında özel simülasyon uçağı Flyride ile MarkAntalya Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilere benzersiz bir deneyim yaşatacak.

Özel olarak dizayn edilen uçak şeklindeki simülasyon aracı içerisinde, 26 yolcu 14 dakika süresince İstanbul Tarihi Yarımada, Bursa Ulu Camii, İzmir Efes Antik Kenti, Adıyaman Nemrut Dağı, Trabzon Sümela Manastırı gibi İstanbul’un ve Anadolu’nun tarihi ve turistik noktalarını üç boyutlu ve gerçek gökyüzü çekimleri ile izleme şansına sahip oluyor.

İstanbul ve Türkiye olmak üzere iki ayrı tur seçeneği bulunan simülasyon programında katılımcılar hem şehirler ve tarihi yerler hakkında bilgi alıyor hem de unutamayacakları görsel bir şölen ve özel teknikler ile geliştirilmiş rüzgar, yağmur, titreşim efektleriyle üç boyutlu deneyim yaşıyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika