spot_img
spot_imgspot_img
18 C
İstanbul
Çarşamba, 24 Nisan 2024

AnadoluJet çalışanlarından Bilecikli öğrencilere destek…

Seçtiklerimiz

AnadoluJet personeli bu turnuva ile Bilecik, Domaniç ve Söğüt’teki iki okulun ve öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılanması için ter dökecek…
 
AnadoluJet, Anadolu’nun farklı illerinde yardıma ihtiyacı olan okulların ve öğrencilerin eksiklerini karşılama hedefiyle 2012 yılından bu yana düzenlenen Başkent Ticaret Liderleri Eğitim Desteği Futbol Turnuvası’na katılıyor.
 
2012 – 2013 eğitim yılında katılımcı şirket yetkilileri ile Kars Sarıkamış’taki üç köy okuldaki 276 öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayan, 2013 – 2014 eğitim yılında Çanakkale’ye giderek üç köy okulundaki 376 öğrencin eksiklerini gideren ve okulların tadilatlarının yapılmasına vesile olan turnuva, bu yıl Bilecik’teki okullara destek olacak.
 
Bu sene Bilecik, Domaniç ve Söğüt’teki iki okula yardım yapacak futbol turnuvasında ter dökecek AnadoluJet çalışanları, okulların komple iç-dış tadilat ve boya işleri, spor malzeme ve kırtasiye malzeme ihtiyaçları için top koşturacak.
 
Dokuz hafta sürecek turnuvaya katılacak gönüllü AnadoluJet personeli, seçilen köy okullarında eğitim gören çocukların teknoloji eğitimi almasına da vesile olacak.
 
Turnuvada; AnadoluJet’in yanı sıra Başarı Mobile, Aktif Yaşam, Sports International, Karel, TAV, Meteksan, Tepe İnşaat ve Bilkim Boya gibi şirketler de yer alıyor.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika