spot_img
spot_imgspot_img
21 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

Air Arabia Maroc, İSG’den Fas Tangier’e uçuyor

Seçtiklerimiz

Uçuşlar; 24 Temmuz tarihinden itibaren, haftanın iki günü İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ile Tangier arasında 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla gerçekleştirilecek.

Air Arabia Maroc, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan, Fas’ın Tangier şehrine düzenlenen seferler Pazartesi ve Cuma günleri karşılıklı olarak yapılacak. Air Arabia, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan halen Air Arabia olarak Sharjah’a, Air Arabia Maroc olarak da Kazablanka’ya karşılıklı tarifeli seferler gerçekleştiriyor.

Öte yandan seferlerin başlaması nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yolculara yönelik bir kokteyl düzenlendi. Etkinliğe, Fas İstanbul Başkonsolosu Mohammed Sbihi ile İSG ve Air Arabia üst düzey yetkililerinin yanısıra Tangier uçuşunun yolcuları ve uçuş ekibi de katıldı. Ayrıca kokteylde, İSG ve Air Arabia üst düzey yetkililerinin katılımıyla pasta kesimi yapıldı. 

AIR ARABIA MAROC İLE SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI’NDAN, FAS’IN TANGIER ŞEHRİNE 99 EURO’DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA UÇABİLİRSİNİZ

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika