spot_img
spot_imgspot_img
26.2 C
İstanbul
Cumartesi, 13 Temmuz 2024

Ahmet Önal’dan Havacılık Akademisi’ne Ziyaret

Seçtiklerimiz

Atatürk ve İstanbul Havalimanı Mülki İdare Amirliğinden sorumlu İstanbul Vali Yardımcısı Sn. Ahmet ÖNAL Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’ne ziyarette bulundu. Sn. ÖNAL, beraberindeki heyet ile birlikte Akademi Başkanı Sn. Müjdat ULUDAĞ tarafından makamında ağırlandı.
 
Yapılan bu ziyarette Akademi Başkanı Sn. ULUDAĞ, konukları ile Akademi’de tasarlanan ve hayata geçirilen sınıf eğitimleri ve yeni projelere ilişkin görüştü.

Bunun yanı sıra Sn. Başkan ile birlikte eğitmenlerimizle bir araya gelen Sn. ÖNAL, eğitmenlerimize teşekkür ve takdirlerini sunarak, havacılık eğitimleri alanındaki gelişim için ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti. Daha sonrasında eğitmenlerimizle toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından Akademi içerisindeki ziyaretine devam etti.

 
Ziyaret, Havacılık Akademisi Başkanımız Sn. Müjdat ULUDAĞ’ın makamında Sn. ÖNAL’a hediye takdimi ve fotoğraf çekimiyle son buldu.
 
Yetkililerin sorularının detaylı bir şekilde yanıt bulduğu bu ziyaretlerle, Akademimiz hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını arttırmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika