spot_img
spot_imgspot_img
10.8 C
İstanbul
Cumartesi, 20 Nisan 2024

Ağustos ve Eylül’de Kaçırılmaz Fırsatlar

Seçtiklerimiz

Emirates Havayolu’nun dünya çapındaki yeni kampanyasıyla Dubai aktarmalı seyahat çok keyifli olacak. 1 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde Emirates ile First Class seyahat eden yolcular, Burj Khalifa’da bulunan Armani Otel’de veya Palm Adası’nda bulunan Jumeirah Zabeel Saray’da iki gece ücretsiz konaklıyor. Business Class yolcuları ise, Address Dubai Marina veya Jumeirah Emirates Towers Hotel’de bir gece ücretsiz konaklama hakkı kazanıyor.

Tüm yolcuların 96 saatlik ücretsiz vize imkanından da faydalandığı kampanya; Burj Khalifa Dubai’nin 124. katında bulunan gözlemevi veya Wild Wadi Su Parkı’nı ücretsiz ziyaret ve Dubai Mall’da özel indirimler gibi sürpriz fırsatlar da sunuyor.

Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor.

Emirates, 153 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 66 ülkede 113 noktaya taşıyor.

Birleşik Arab Emirlikleri (BAE) ve İngiltere dışındaki satış noktalarında geçerli olan kampanya, tur paketlerinin bir parçası olarak kullanılamıyor.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika