spot_img
spot_imgspot_img
26.2 C
İstanbul
Cumartesi, 13 Temmuz 2024

Unutulmayacak Bir Sevgililer Günü

Seçtiklerimiz

ADANA’da uçak kiralayıp, Sevgililer Günü’nü nişanlısıyla birlikte gökyüzünde şampanya içerek kutlamayı planlayan 29 yaşındaki Sezaye Samsun, havaalanındaki kimlik kontrolünde ‘aranıyor’ diye kayıt çıkınca gözaltına alındı.

14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için Tarkim Uçuş Okulu’nun kampanyasından yararlanıp bir saatliği 100 liraya 4 kişilik uçak kiralayan Sezaye Samsun, nişanlısı ve iki arkadaşıyla birlikte Adana Havaalanı’na geldi. Uçakla Adana semalarında gezerken şampanyalı kutlama yapmayı planlayan grup, kapıdaki polislere güvenlik kontrolü için kimliklerini verdi. Bilgisayardan sorgulama yapan polisler, UYAP ekranında Sezaye Samsun’un arandığı bilgisini görünce, gözaltına aldı.

‘GERÇEKTEN UNUTAMAYACAĞIMIZ BİR GÜN OLDU’

Eski İstasyon Polis Karakolu’na götürülen Sezaye Samsun, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hangi suçlamayla arandığını bilmediğini söyleyen Sezaye Samsun, "Nişanlıma sürpriz kutlama hazırlamıştım. Bu özel günün unutulmaz olmasını istemiştim. Gerçekten de ömür boyu unutamayacağımız bir gün oldu" dedi.

Gözaltına alınan nişanlısının peşinden polis merkezine gelen genç kız ise soruları yanıtsız bırakıp, adını açıklamadı.

Sezaye Samsun hakkında, ‘hırsızlık ve belgede sahtecilik’ soruşturmasıyla ilgili yakalama kararı olduğu öne sürüldü.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika