spot_img
spot_imgspot_img
27.5 C
İstanbul
Cumartesi, 13 Temmuz 2024

Turkish Do&Co, havalimanında restoran işletecek

Seçtiklerimiz

Şirket, havalimanında iş jetlerinin özel konuklarına da hizmet sunacak. THY ile Viyana merkezli Do&Co’nun ortak kuruluşu Turkish Do&Co, havayolu ikram hizmetinin yanı sıra havalimanında restoran işletmeciliği yapacak. THY dışında 60’ın üzerinde havayolu şirketine ikram hizmeti sunan şirket, geçen temmuzdan bu yana İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki THY’nin CIP Salonu’nu işletiyor.

Buradaki tecrübesini Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne aktarmaya hazırlanan şirket, nisandan itibaren terminaldeki restoranlarda yolcu ve çalışanlara, özel mekânlarda da iş jetlerinin konuklarına ayrıcalıklı hizmet sunacak. Şirket, Atatürk Havalimanı’ndaki THY CIP Salonu için dünyadaki diğer havalimanlarındaki CIP salonlarını gezerek çok modern ve konforlu bir yolcu salonu inşa etmişti.

Aynı düşünceyle başta Avrupa’daki havalimanları olmak üzere birçok havalimanını mercek altına alan şirket yönetimi, Milas-Bodrum Havalimanı’nda da 2015’e kadar yeni konseptiyle hizmet sunacak. Turkish Do&Co ayrıca, Ankara’da Başbakanlık VIP uçaklarına hizmet sunacak aşçı sayısını artırıyor. Bu amaçla deneyimli VIP aşçılar arayan şirket, Uzakdoğu mutfağı için sushi şefi ve uçaklarda görev alacak uçan aşçı alımı gerçekleştirecek.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika