spot_img
spot_imgspot_img
31.8 C
İstanbul
Pazartesi, 15 Temmuz 2024

Turkish Cargo,Türkiye’nin ihracatına değer sağlıyor

Seçtiklerimiz

Dünyanın 124 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markalarından biri olan Turkish Cargo; sektörün önde gelen ilaç firmaları, IATA yetkilileri, acenteler ve iş ortaklarına özel,  ‘Turkish Cargo & IATA CEIV Pharma Workshop’ etkinliğini düzenledi. 
 
Özel çözümlerin konuşulduğu ve sektöre katma değer sağlayacak yeni bakış açılarının geliştirilmesini amaçlayan etkinliğin açılışı, IATA’nın Avrupa Kargo Müdürü olan Francisco Rizzuto’nun, ‘’Center of Excellence for Independent Validators (CEIV) in Pharmaceutical Handling’’ sunumu ve Turkish Cargo Özel Kargolar Müdürü Abdullah Bahadır Büyükkaymaz’ın, ‘Turkish Cargo CEIV Pharma Project’ sunumu yapmasıyla başladı. 
 
BL- Biopharma Lojistik Genel Müdürü Cem Kolak, World Courier Ofis Müdürü Cem Selçuk, UCB Pharma Tedarik Zinciri Müdürü Emre Göllü ve Horoz Bollere Airfreight Ürün Geliştirme Direktörü Leyla Koç’un panelist olarak bulunduğu etkinlikte konuşan Turkish Cargo Müşteri İlişkileri Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, sektörün önemli karar alıcılarıyla fikir teatisinde bulundu.
 
50’den fazla katılımcının hazır bulunduğu ve Turkish Cargo’nun hizmetlerini anlatabilme ve farkındalık oluşturma fırsatını sağlayan etkinlik, kargo terminali tesis gezisinin ardından, Türk Hava Yolları Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Turhan Özen’in kapanış konuşmasıyla son buldu.
 
2023 yılında ilk beş global hava kargo markasından biri olmayı hedefleyen Turkish Cargo, 300’den fazla destinasyona sağladığı hizmet ve gerçekleştirdiği her başarılı ilaç taşıması ile; Türkiye’nin ihracatına değer sağlamaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika