spot_img
spot_imgspot_img
21.6 C
İstanbul
Perşembe, 21 Eylül 2023

THY üst düzey yöneticileri, New York’ta

Seçtiklerimiz

Türk Havayolları Genel Müdürü, Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi  Temel Kotil tarafindan Hilton Otelinde verilen akşam yemeğinde, New York’taki Türk-Amerikan toplumunun önde gelen birçok ismi biraraya geldiler.

       

Basta T.C New York Başkonsolosu Mehmet Samsar ve eşi Feruze Samsar olmak üzere,BM  Türk Daimi Temsilciliği üyeleri, THY New York Personelleri, Basın Mensupları ve Türk-Amerikan toplumununun önde gelen birçok Türk-Amerikan iş adamı,Vakıfbank Genel Müdürü Yıldırım Eroğlu, TABID Başkanı Gökhan Öztürk, Çalık Holding Amerika Genel Müdürü Mahmut Topar yemekte birararaya geldiler.

       

THY Genel Müdürü Temel Kotil gece esnasında bütün misafirleri ile masaları dolaşarak görüştü ve fikir alışverişinde bulundu.Kotil,gece esnasında yaptığı sunum ile Türk Hava Yolları’nın son yıllarda uluslararası alanda elde ettiği olağanüstü başarıları,THY’nin kurumsal önceliklerini ve hedeflerini etkileyici bir şekilde anlattı.

       

       

Kotil, konuşması esnasında THY’nin geçtiğimiz 3-5 yıl içerisinde dünyanın yüzlerce önemli şehirlerine direkt uçuş seferleri başlattığını,THY’nin uçtuğu destinasyonları, kademeli ve planlı bir şekilde genişletme planlarının olduğunu ve özellikle Amerka şehirlerinin öncelikleri arasında olduğunu ifade etti.

       

       

Ayrıca bugün dünyanın en büyük Havayolu şirketlerinden biri haline gelmiş olan THY’nin her zaman müşteri hizmetlerini ön planda tuttuğunu ve bunu bir misyon olarak sürdürdüklerini,THY’nin her zaman yenilikçi adımlarla bir dünya markası olarak her alanda daha iyiye yönelik çalışmalar yaptığını,THY’nin uçuş tarifelerinin birçok havayolu şirketlerine nazaran ekonomik avantaj sağladığını bu öceliğin ise dünya rekabet piyasasında THY’yi öne çıkardığını rakam ve istatistiklerle anlattı.

       

Gecede bulunan  misafirler Türk Müziği eşliginde yemeklerini yediler.Program sonunda, Dr.Kotil,  THY ailesi ve birçok davetli ile birlikte fotoğraflar cektirdi.

       

       

       

       

         

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika