spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Pazar, 21 Temmuz 2024

THY, Los Angeles uçuşlarının 1. yılını kutladı

Seçtiklerimiz

Geçtiğimiz yılın Mart ayında İstanbul-Los Angeles arası direkt seferlere başlayan Türk Hava Yolları günlük uçuşların birinci yıldönümünü THY yöneticileri ve THY marka elçisi Kobe Bryant’ın katıldığı bir etkinlikle kutladı.LAX havalimanının Tom Bradley Terminali’nde gerçekleşen etkinliğe Los Angeles Başkonsolosu Aydın Topçu, Los Angeles Belediye Başkanı Antonio R. Villaraigosa, THY Batı Amerika Bölge Müdürü Fatma Yüceler, THY marka elçisi ünlü NBA basketbol oyuncusu Kobe Bryant ve birçok üst düzey davetli katıldı.

ZORLU BİR PAZARDA BİR YILI DOLDURDUK

THY Los Angeles ofisi ve tüm THY ailesi olarak bir senedir Kaliforniya gibi zorlu bir pazarda başarı sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten THY Batı Amerika Bölge Müdürü Fatma Yüceler "İstanbul-Los Angeles arası THY uçuşlarımız yoğun bir çalışma, özveri ve inançla birinci senesini doldurdu. THY kalitesini bir senedir California gibi zorlu bir pazarda kalite ve memnuniyetten taviz vermeden sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarı THY’nin profesyonel ekibinin olduğu kadar, halkımızın ve ülkemizin de bir başarısıdır" dedi.

THY KÜLTÜREL VE TİCARİ KÖPRÜ OLDU

İstanbul-Los Angeles arası uçuşların önemine de değinen Yüceler "Günlük İstanbul uçuşlarımızla Türkiye ve Türkiye ötesine tüm yolcuların seyahat etmesini sağlayacak bir hizmet veriyoruz. Dolayısıyla sadece ülkemizin tanıtımı ve ekonomisine katkıda bulunmuyor, tüm dünyada artan uçuş talebi ihtiyacını da karşılayarak Türkiye ötesine bir köprü oluşturmuş oluyoruz" diye konuştu.

Aynı etkinlikte söz alan Los Angeles Belediye Başkanı Antonio R. Villaraigosa "THY’nin batı yakası terminal noktası olarak LAX havalimanını seçmiş olmasından büyük mutluluk duyduk. Bu ulaşım hizmetinin California ve Euroasia bölgesindeki ülkeler arasında ticari, kültürel ve sosyal anlamdaki katkılarını her geçen gün daha da iyi anlıyoruz" dedi. THY’nin marka elçisi olan ünlü NBA oyuncusu Kobe Bryant’ın da da katıldığı etkinlikte Kobe ve THY’li yöneticiler birinci yıl kurdelesi keserek basına renkli görüntüler verdi.

KOBE BRYANT, ERMENİLERİ KIZDIRDI

NBA takımlarından Los Angeles Lakers’ın ünlü yıldızı Kobe Bryant reklam yüzü olduğu Türk Hava Yolları’nın ABD’nin Los Angeles kentindeki etkinliğine katılması Ermeni basınında yer aldı.Kobe, THY’nin Los Angeles-İstanbul günlük uçuşlarının birinci yıldönümü etkinliğinde “Los Angeles’tan Türkiye’ye ulaşım daha kolay olmaya başladığı için çok mutluyum” dedi. Ermeni haber sitesi News.am, ABD’deki Ermeni toplumun Kobe’yi kınadığı hatırlatarak “Kobe Ermenileri dinlemedi” başlığı attı.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika