spot_img
spot_imgspot_img
19.1 C
İstanbul
Cuma, 12 Nisan 2024

THY’den ‘Footgolf’ hamlesi

Seçtiklerimiz

 “Turkish Airlines Footgolf Turnuvası”nın birinciliği ise Holmen’in Dünya çapında yürüttüğü pazarlama faaliyetleri ve havacılık sektöründe kaydettiği başarılı performans ile Türkiye’nin dünyaya arzedilen global markası Türk Hava Yolları, çeşitli spor dalları ile ilgili eğlenceli etkinliklere imza atmaya devam ediyor. 

Türk Hava Yolları, bu kez tüm dünyanın vazgeçilmez tutkusu futbol ile golfün zarafet ve sosyal yönünü birleştiren “FootGolf”ü, dün gerçekleşen bir etkinlikle Türk sporseverlerle buluşturdu. Fenerbahçe’nin yıldız futbolcuları Dirk Kuyt, Emmanuel Emenike, Samuel Tobias Holmen, Caner Erkin ve Salih Uçan’ın  hünerlerini sergileyerek birbirleriyle yarıştığı “Turkish Airlines FootGolf Turnuvası”, Kemer Golf & Country Club’da gerçekleştirildi.

Turnuvada birbirlerine rakip olan Fenerbahçeli futbolculardan, Samuel Holmen şampiyonluğunu ilan ederken, Salih Uçan sıralamada ikinci, Caner Erkin ise üçüncü oldu. Emmanuel Emenike’nin 4’üncülüğü kazandığı turnuva sıralamasında  Dirk Kuyt, son basamakta yer aldı.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika