spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Pazar, 14 Temmuz 2024

Tav, Berlin Turizm Fuarında

Seçtiklerimiz

Havalimanı işletmeciliğinde uluslararası bir isme sahip olan TAV Havalimanları, 7-11 Mart tarihlerinde Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen ve her yıl turizm ve havacılık sektörünün lider isimlerini bir araya getiren ‘46. ITB Uluslararası Turizm Borsası Fuarı’ nda yerini aldı.

Turizm ve havacılık sektörünün pek çok önemli ismine kapılarını açan ve Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 188 ülkeden 11 binin üzerinde şirketin katıldığı ITB Berlin Fuarı’nda, TAV Havalimanları’nın, Türkiye, Gürcistan, Tunus ve Makedonya’da işlettiği havalimanlarını temsil ettiği standı, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı.

TAV Havalimanları İş Geliştirme Direktörü Serkan Kaptan fuarda gördükleri yakın ilgi üzerine, “Turizm ve havacılık alanlarının en prestijli organizasyonlarından biri olan ITB Berlin Fuarı’nda bir kez daha yerimizi almaktan memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’nin uluslararası bir markası olarak katıldığımız ITB Berlin Fuarı’ndaki standımızda, işlettiğimiz havalimanları ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek misyonunu taşıyoruz” dedi.

Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve Antalya Gazipaşa Havalimanları’nı işlettiklerini belirten Kaptan, “Havalimanları, ülkeyi iş veya turistik amaçlı ziyaret eden tüm yolcularda ilk izlenimi oluşturur. Bu doğrultuda, ülkemizin dört büyük kentinde havalimanı işletiyor olmanın verdiği önemli bir sorumluluğumuzdur” dedi.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika