spot_img
spot_imgspot_img
32.5 C
İstanbul
Pazartesi, 15 Temmuz 2024

Singapore Airlines’ten 2019 bilet kampanyası

Seçtiklerimiz

Singapur Havayolları, 26 Ocak 2019’a kadar satın alınacak olan, Economy ve Business sınıfı biletlere özel fiyat avantajları sunuyor. Singapur Havayolları, Şangay, Singapur, Hong Kong, Bangkok, Saygon, ve Kuala Lumpur’a; Tropik cennetler Krabi ve Phuket’e, Avustralya’nın en güzel şehirleri Sydney ile Melbourne’e ve daha pek çok şehire avantajlı fiyatlarla uçuruyor.
 
Kampanya kapsamında, Singapur Changi Havalimanı aktarmalı uçulacak destinasyonlara, tüm vergiler dahil 449 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletler ile 14 Aralık 2019’a kadar seyahat edebilecekler. Kampanya kapsamında uçulan şehirler için, Singapur Havayolları, Silk Air (Singapur Havayolları’nın bölgesel kanadı) ve Scoot (Singapur havayolları’nın Düşük Bütçeli Havayolu) ile gerçekleştirilen uçuşlar kullanılıyor.

 
Aktarma yapmanın keyif ve eğlenceye dönüştüğü Singapur Changi Havalimanı, dünyanın en çok ödül alan havalimanlarından biri olup, misafirlerine muhteşem hizmetler sunuyor.

Beş saatten fazla bekleme süresi olan yolculara ücretsiz şehir turu, havalimanının hemen her alanında ücretsiz Wi-Fi, uyuma-dinlenme salonları, içme suyu, TV üniteleri bunlardan sadece bazıları.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika