spot_img
spot_imgspot_img
10.5 C
İstanbul
Cumartesi, 25 Mart 2023

Prontotour rekor hedefle Mısır’a charter uçuşları başlattı

Seçtiklerimiz

Yurt dışı turlarının lideri Prontotour 12 yılın ardından Mısır’a charter uçuşlarını başlattı. İlk uçuş 21 Ocak’ta İstanbul Havalimanı’ndan yapılırken Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, “Bu yıl 20 bin kişiyi Mısır’a götürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yurt dışı turlarda trendleri belirleyen Prontotour gezginleri unutamayacakları bir seyahat deneyimine, parçaları sadece o kadim topraklarda birleştirebilecekleri bir hikâyeyi birlikte yazmaya davet ediyor. Bir tarafta İsis ve Osiris, diğer tarafta Kleopatra’nın sihri hâlâ sıcak.

Görkemli sfenksler, piramitler, güçlü firavunların izleri, uygarlığın efsaneleri ve gizemini koruyan hiyeroglifler Türkiye’den misafirlerini bekliyor. Üstelik Prontotour’un erken rezervasyon fırsatları ve vizesiz Mısır paket avantajlarıyla her bütçe ve zevke uygun bir Mısır turu bulunabiliyor.

Çocuklu aileler ve balayı çiftleri için Mısır turlarında farklı konaklama seçenekleri var. Ilıman iklimiyle kışın bile deniz, kum, güneş keyfi yapmak, dalış, çöl safarisi, Nil nehri ayrıcalıklarını yaşayıp eşsiz müzeleri, filmlerde görebileceğiniz tarihi ve kültürel yapıları yakından görebilmek mümkün. Kahire, İskenderiye, Sharm el Sheikh, Hurgada, Luksor ve daha nice etkileyici şehir, paket tur seçenekleri arasında.

Ali Onaran: 2023’te yurt dışının gözdesi Mısır olacak

12 yıl aradan sonra ilk defa Mısır’a başlattıkları charter uçuşların büyük talep gördüğünü belirten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, “Uzun yıllar Mısır’a çeşitli nedenlerle kitle turları yapılamadı. Prontotour’un misafir beklenti anketleri biriken talebi bize gösteriyordu.

Pandemiden sonra Mısır tur paketlerini hızla çeşitlendirdik ve yüksek satış rakamlarına ulaştık. İlgiyi görünce kendi uçuşlarımızı planlamak istedik ve bu yıl 21 Ocak itibariyle ilk charter uçuşumuzu başlattık.

Yurt dışı turlarda tartışmasız yılın gözdesi Mısır olacak. 2023 yılı içinde 20 bin seyahat severi Mısır’a götürmeyi hedefliyoruz. Kültürel birikimi ve farklı lezzetleriyle Mısır’ın keşfedilecek çok yönü var.

Başta Rixos olmak üzere yerli otel markalarımız Türk misafirperverliğini yansıtıyor; burada ailenizle Akdeniz’de aynı profildeki başka bir otelden çok daha uygun fiyata yaz tatili yapabilirsiniz.

Sharm el Sheikh vizesiz ve yılın birçok ayı denize girebilme olanağı sağlıyor. Şunu da belirtmeliyim ki charter seferlerimiz tarifeli seferlere göre misafirlerimize uçuş yorgunluğu yaşatmayacak saatlerde kalkışlarını yapıyor. Tüm seyahat severleri Prontotour kalitesiyle bu yıl Mısır’ı keşfetmeye davet ediyoruz” dedi.

- Turkish Aerospace -spot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika