spot_img
spot_imgspot_img
31.8 C
İstanbul
Pazartesi, 15 Temmuz 2024

Porter Escape Açılıyor

Seçtiklerimiz

Porter Airlines, etrafında kurulan seyahat paketleriyle araba kiralama ve mevcut olan seyahat sigortalarıyla uçuşları ve otel konaklamalarını bir araya getirecek. Paketteki parçalar ayrı olarak da rezerve edilebilir. Her güzergahta turizm ortaklarıyla çalışarak Porter Escapes’in diğer aşaması tiyatro, spa, macera ve kişisel zevkleri karşılayan diğer paketleri içeriyor.

    

Şu andaki 19 Porter güzergahı Porter Escapes paketlerinin üyesiyken, başlangıç noktası genellikle Myrtle Beach, S.C., Mont Tremblant, Que., ve Burlington, Vt gibi alanları kapsayan tatil alanlarıdır. Toronto, Ottawa, Quebec City, Montreal, Boston, New York, Washington ve Chicago gibi popüler şehirler de diğer bölgelerde büyüme gerçekleştirmeden önceki başlangıç gösterisinin bir parçası olarak düşünülüyor.

    

2012’in bahar ayında paketler hazır olduğunda özel fiyatlar da belirlenecek. Satın alımlar Porter Escapes websitelerinden, seyahat acentelerinden ya da müşteri hizmetlerinden yapılabılır.Porter escapes, PAHI’nin bir bölümünü yönetecek.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika