spot_img
spot_imgspot_img
27.5 C
İstanbul
Cumartesi, 13 Temmuz 2024

My Emirates Pass geri döndü

Seçtiklerimiz

My Emirates Pass geri döndü ve ziyaretçilere, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 500’den fazla seçenek için özel üyelik indirimleri sunuyor.
 
Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi olan Emirates; Emirates biniş kartını, özel bir üyelik paketine dönüştüren ve yolcuların, Birleşik Arap Emirlikleri dahilindeki 500’den fazla noktadaki olağanüstü indirimlerden ve fırsatlardan yararlanmasına imkân tanıyan özel, dönemsel bir geçiş kartı olan My Emirates Pass’in döndüğünü duyurdu. Emirates yolcularının, Yeni Yılda Dubai’nin pek çok cazibe merkezini keşfetmeleri için daha fazla sebebi var.
 
1 Ocak- 31 Mart 2019 tarihleri arasında Dubai’ye ya da Dubai’den aktarmalı olarak seyahat eden Emirates yolcuları, sadece biniş kartlarını* ve geçerli bir kimlik belgelerini göstererek, mağazalarda ve aktivite merkezlerinde My Emirates Pass avantajlarından yararlanabiliyor.

 

Emirates Dubai Ticari Ürünler Başkan Yardımcısı Mohammad Al Hashimi, konuya dair yaptığı açıklamada: “Bu kış, Birleşik Arap Emirlikleri’nin her köşesini keşfetmeye imkân tanıyan imza ürünümüz My Emirates Pass’in döndüğünü duyurduğumuz için çok sevinçliyiz.

Dubai’ye, kısa bir ziyaret ya da uzun süre kalmak için gelen ziyaretçiler artık, en iyi satış noktalarının bazılarında özel imtiyazlarından yararlanarak, şehrin farklı etkinliklerini tecrübe edebilecekler. 500’den fazla lokasyondaki cazibeli indirimlerle, bu Yeni Yılda, herkesin yararlanabileceği bir şeyler var” dedi.

 
Dubai, ideal bir tatil ve duraklama noktası; ziyaretçilerine, dünya çapında alışveriş imkanları, yıl boyunca güneşli bir hava ve en kaliteli restoranları sunuyor. Ziyaretçiler, şehrin ikonik sembolleri, büyüleyen gösterileri, eğlence ve macera parklarını görünce şaşkınlığa uğruyorlar.
 
Emirates, yolcularını, 6 kıtadaki 85 ülkede bulunan 150’den fazla noktaya taşıyor. Her sınıfta seyahat eden yolcular uçak içi eğlence sistemi ice ile 4,000’e varan eğlence kanalının, 20MB’a kadar ücretsiz Wi-Fi hizmetinin ve ödüllü şeflerin hazırladığı, bölgesel yemeklerin keyfini sürebilirler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika