spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Salı, 23 Temmuz 2024

Manchester United’ı uçuran THY’ye ödül

Seçtiklerimiz

İngiltere’de faaliyet gösteren Business Network’ün düzenlediği ‘En başarılı Türkler yarışması’nda Manchester United’ın sponsoru olan Türk Hava Yolları (THY), İngiltere’de en iyi iş yapan Türk firması oldu. Business Network’ün ülke genelindeki en başarılı Türkler’i ödüllendirmek için başlattığı yarışmada başarılı Türkler ve Türk şirketleriyle, hem İngiltere hem de Türkiye sınırları dahilinde etkili iş yapan İngiliz yatırımcılar değerlendirmeye alındı.

       

Ödül törenine Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, AK Parti Erzurum Milletvekili Fazilet Dağcı Çığlık, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Büyükelçi Ünal Çeviköz, Başkonsolos Ahmet Demirok, Lordlar Kamarası’nın ilk ve tek Türk üyesi Baroness Meral Ece Hüssein, Liberal Demokrat Parti Başkan Yardımcısı Simon Hughes, Lord Muhammed Sheikh, milletvekilleri Andy Love, David Burrowes, Dernek Başkanı Mehmet Sait Uludağ katıldı. İngiliz parlamenterler Hughes, Love ve Burrowes’un Türkçe konuşmaları geceye damgasını vurdu.

       

MİHRİŞAH SAFA LONDRA

       

Vodafone da ödül aldı

       

İngiltere’de en iyi iş yapan Türk firması: THY, Türkiye’de en iyi faaliyet gösteren İngiliz firması: Vodafone, en başarılı işadamı: Hakkı Tatar, en başarılı işkadını: Şadiye Arslan, global alanda en başarılı Türk: Hüseyin Özer, en başarılı finansçı: Münir Tatar, en başarılı kadın girişimci: Zeynep Turudi, en başarılı profesyonel idareci: Aisha İzzet, Türkler’i en fazla destekleyen Britanyalı: Londra Büyükşehir Belediye Başkanı Boris Johnson.

       

Star

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika