spot_img
spot_imgspot_img
17.5 C
İstanbul
Cuma, 22 Eylül 2023

Lufthansa Münih-Cidde Seferlerine Başlıyor

Seçtiklerimiz

 Kış saati uygulamasına göre Cidde ve Riyad’ a Münih üzerinden 3 sefer yapılacak. Suudi Arabistan Bavyera Pazarı için oldukça önemli bir konuma gelmektedir.

Lufthansa Almanya Havayolları Kurulu ve Münih Direk Uçuş Hizmetleri  sorumlusu Thomas Klühr ‘Lufthansa müşterilerine  bu güzergah üzerinden Suudi Arabistan’a uçabilmeleri için daha geniş bir ağ oluşturmayı amaçlamaktadır’ dedi.

Cidde Suudi Arabistan’ın ana limanı ve 3 milyon nüfuza sahip. Şehir Mekke’ye uzanan bir geçiş konumuna sahip ve bir çok tarihi mekana ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, Cidde Kızıl Deniz’de önemi bir sanayi merkezi.

Riyad 4.1 milyon nüfuzu ile Suudi Arabistan’ın en büyük şehri. Ülke dünyanın en geniş yağ rezervine sahip ve dolayısı ile en büyük yağ üreticilerinden biri. Ayrıca, ülke OPEC ‘ in lider üyelerinden biri.

Lufthansa müşterilerine789 eurodan başlayan fiyatlarla Münih-Riyad ve Cidde arası gidiş-dönüş seferleri sunuyor. Ekonomi sınıfı için geçerli olan bu fiyatlara vergi ve ücretler, internetten alınan biletlerde bilet hizmet bedeli dahildir. Miles & More üyeleri bu uçuşlarda mile kazanabilecek.

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika