spot_img
spot_imgspot_img
21.6 C
İstanbul
Perşembe, 21 Eylül 2023

İstanbul’dan Bodrum ve Dalaman’a uçacak

Seçtiklerimiz

Özellikle haftasonu tatilleri için planlanan seferlerin eklenmesiyle birlikte SunExpress’in İstanbul Sabiha Gökçen merkezli iç hat destinasyonlarını sayısı 15’e yükseldi.

SunExpress’in İstanbul Sabiha Gökçen – Bodrum seferleri pazartesi, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftada 3, Dalaman seferleri ise pazartesi ve cuma olmak üzere 2 kere düzenlenecek. Saatleri haftasonu tatilcilerine Bodrum ve Dalaman’da en uzun süreyi verecek şekilde ayarlanan seferler, 13 Haziran ile 19 Eylül arasında geçerli olacak.

SunExpress’in iç hat bilet fiyatları, her şey dahil 59,99 TL’den başlıyor. Yolcular biletlerini SunExpress’in www.sunexpress.com adresindeki internet sitesinden, 444 0 797 numaralı çağrı merkezinden ve yetkili acentelerden satın alabiliyor. SunExpress’in Yolcu Avantaj Programı SunPoints’te, yolcular seyahatlerinde aldıkları her biletin bedeli karşılığında belirli bir puan kazanıyor, biriktirdikleri puanlarla da ödül uçak bileti alabiliyor. SunExpress, yaz sezonunda iç hatlarda İstanbul Sabiha Gökçen’den Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kars, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van’a uçuyor.

 

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika