spot_img
spot_imgspot_img
24.7 C
İstanbul
Pazartesi, 22 Temmuz 2024

İSG’ye Sosyal Sorumluluk Ödülü

Seçtiklerimiz

MARKETİNG Türkiye Dergisi ve Akademetre tarafından düzenlenen ve bu yıl beşinci kez verilen Bütünleşik Pazarlama Ödüllerinde Yılın En İtibarlı Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü, İstanbul Sabiha Gökçen ve İstanbul Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfı (İZEV) ortaklığında gerçekleştirilen Hayat ve Biz projesine verildi.

2018 yılında marka itibarını en fazla artıran şirketlerin ödüllendirildiği gecede konuşma yapan Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, Bu yıl ilk kez kurumsal sosyal sorumluluk projelerine ödül verdik. Hayat ve Biz projesini sadece ulusal sınırlar içinde kalmadı, global bir proje haline geldi. İZEV ve Sabiha Gökçenin farkındalık yaratmak adına çok önemli bir projeye imza attılar dedi.

 
TEK AMACIMIZ ZİHİNLERDEKİ DUVARLARI YIKMAK
 
Tek amaçlarının zihinlerdeki duvarları yıkmak olduğunu belirten Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmecisi İSG’nin Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal, Projede emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tek amacımız zihinlerdeki duvarları yıkmaktı. Projenin başarılı bir şekilde yoluna devam edeceğine inanıyorum dedi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika