spot_img
spot_imgspot_img
24.6 C
İstanbul
Perşembe, 25 Temmuz 2024

Etiyopya Havayolları, ekonomi sınıfı yolcularına uygun dijital seçenekler sunuyor.

Seçtiklerimiz

Afrika’nın en büyük Havacılık grubu olan Etiyopya Havayolları, ekonomi sınıfı yolcularının ekstra alan kazanmak ve rahatlamak için, uçakta bir veya daha fazla boş koltuk satın almalarını sağlayan ‘’My ShebaSpace’’ adlı yeni dijital seçeneğini piyasaya sürdüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar.

Etiyopya Havayolları, ultra-modern Addis Ababa Bole Uluslararası Havalimanı’nda ve uçak içinde, sosyal mesafe ve sanitasyon önlemleri uygulayan yolcu güvenliği yönergeleri getirerek, COVID-19 pandemisine yanıt verdi.

Uçak kapasitesinin azaltılması ve baştan sona yolcuların seyahatinin tanıtımı, Etiyopya Havayollarının yüksek müşteri deneyimi arayışında sürdürdüğü girişimler arasında yer alıyor.

Etiyopya Havayolları grubu CEO ‘su Bay Tewolde GebreMariam ‘’My ShebaSpace’’ ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘’ Müşteri odaklı hizmet sunumundaki çevikliğimiz ve pazara hızlı yanıt vermemiz, ihtiyacı olanlara kolaylık sağlama ihtiyacını ortaya çıkarıyor.

‘’My ShebaSpace ‘’, ekonomi sınıfı kabininde ekstra alana sahip olmak isteyen ve konforun tadını çıkarmayı tercih eden değerli müşterilerimiz için piyasaya sürüldü.

İnsanları uçarken rahat ettirmek için yaptığımız, bizim ayakta kalma, daha iyisini sunma ve ön planda olma arzumuzun bir belirtisidir. Müşterilerimizin, yolculuklarının kontrolünün kendilerinde olduğunu hissetmelerinden keyif alacaklarına inanıyoruz. ’’.

Paketlenmiş isteğe bağlı hizmetler ve tahmine dayalı zeka ile ‘’My ShebaSpace’’, 30 US$’dan başlayan makul bir ücret ile ekstra alan sunacak.

‘’ My ShebaSpace’’ yalnızca yolcuların yanlarında boş bir koltuk garanti etmek için fazladan ödeme yapmasına izin vermekle ilgili değil, havayollarının değişen müşterilerinin talepleri doğrultusunda çeşitlendirilmiş seçenekler sunma kararlığıyla da ilgilidir.

‘’My ShebaSpace, ekstra koltuk satışına uçuşa 72 saat kala açılmaktadır ve Etiyopya web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla erişilebilir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika