spot_img
spot_imgspot_img
22 C
İstanbul
Cuma, 22 Eylül 2023

Etihad’dan anlamlı sponsorluk

Seçtiklerimiz

Turnuvanın ödül töreni 17 Mayıs 2011 tarihinde Kemer Golf & Country Club’da gerçekleştirildi. Turnuvada bayanlarda birinciliği Eun Hee Kim, ikinciliği Ulrike Denhof, üçüncülüğü Efes Alemdar elde ederken, erkeklerde ise birinci Bekir Şerbetçioğlu, ikinci Murat Doruk, üçüncü Ömür Filiz oldu. Kupaların yanı sıra birinciye Etihad Havayolları’ndan Dubai’ye gidiş-dönüş uçak bileti ve Mövenpick Hotel Jumeirah Beach’de iki gece konaklama, ikinciye Mövenpick Hotel Istanbul’da konaklama ve üçüncüye Mövenpick Hotel Izmir’de konaklama gibi çeşitli hediyeler de verildi.

Mövenpick Hotel Istanbul Genel Müdürü ve Türkiye Bölge Müdürü Frank Reichenbach, Etihad Havayolları Türkiye Müdürü Fatoş Kutay ve Kemer Golf & Country Club Direktörü Fredrik Hansson’ın katıldığı ödül töreninde, turnuvadan elde edilen gelirin tamamı Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı’na bağışlandı. Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı Başkanı Prof. Dr. Gündüz Gedikoğlu, turnuvayı gerçekleştiren Norge Reichenbach’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Mövenpick Hotels & Resorts, 12.000’in üzerinde çalışanı, 26 ülkede hizmette ve yapım aşamasında olan 90’ı aşkın oteli ile hizmet vermektedir. Hedef pazarı olan Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’da büyüme ve gelişmeye önem veren uluslararası otel grubu iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmaktadır. Üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak konumlandırılan İsviçre kökenli Mövenpick Hotels & Resorts konuklarını kalite, güvenirlilik, ilgi ve kişiye özel hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır. Otel grubunun %66,7’sine Mövenpick Holding, %33,3’üne ise Kingdom Group sahiptir.

 

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika