spot_img
spot_imgspot_img
27.9 C
İstanbul
Pazar, 21 Temmuz 2024

Carolyn McCall, Gelecek ekonomik havacılıkta

Seçtiklerimiz

Londra yakınlarındaki Southend’e yeni uçuşlar başlatan Easyjet’in tepe yöneticisi Carolyn McCall ekonomik uçuşların Avrupa havacılığını nasıl değiştirdiğini  anlattı

Carolyn McCall, Easyjet, Ekonomik havayolu şirketleri Avrupa’daki seyahat anlayışını kökten değiştirdi. Havayolunu daha ulaşılabilir ve daha makul seviyelere çekti. Bence Easyjet’in en iyi yaptığı şey çok sağlam bir uçuş ağı kurmak oldu. Yolcularımızın yüzde altmışı kıta Avrupa’sından. Biz Avrupa içerisindeki uçuş noktalarını birbirine bağlamada çok çok başarılıyız.

Carolyn McCall, Havacılık sanayinin yapısal değişimini göz önüne aldığımızda kazanan taraf ekonomik havayolu şirketleri olacak ve sektörün performansı da bunu gösteriyor. Ulusal havayollarıyla ilgili olarak da bu başarılı olmaları bir hayli zor bir alan. Bence ya ekonomik havayolu şirketisinizdir ya da değilsinizdir. Bu sizin genlerinizde vardır, buna odaklanmışsınızdır ve iyi yaptığınız bir şeydir. Bizim iyi olduğumu alansa Avrupa’daki kısa mesafe uçuşlar. Bu konumlamamız nedeniyle diğer ekonomik havayolu şirketlerinden de daha başarılı olacağımızı düşünüyorum. Ama size katılıyorum gelecek düşük fiyatlarda.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika