spot_img
spot_imgspot_img
22 C
İstanbul
Cuma, 22 Eylül 2023

Bursaspor  ‘Timsah’ logolu uçakla uçuyor

Seçtiklerimiz

Spor Toto Süper Ligi’nde bugün Sivasspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Bursaspor ‘Timsah’ logolu özel uçağı ile Sivas’a hareket etti.

       

Özlüce tesislerinden Bursaspor otobüsüyle ayrılan yöneticiler ve futbolcular yenişehir havalanından Bursaspor için tahsis edilen ve üzerinde ‘Timsah’ çıkarması bulunan Borajet’e ait özel uçakla Sivas’a hareket etti.

       

INSUA VE STANIERT İLK KEZ KADRODA

       

Bursaspor’da sakatlığı devam eden Turgay Bahadır, Sivas kafilesine alınmazken Tangocu Federico İnsua ile Damien Staniert ilk kez 18 kişilik maç kadrosuna dahil oldu. Her iki Arjantin’linin de morallerinin yüksek olduğu gözlendi. Arjantinli tangocular Bursasporlu taraftarlar ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

       

KAPTANDAN UÇAÐIN TEKNİSYENİNE FIRÇA

       

Bursaspor’un tecrübeli kaptanı Ömer Erdoğan havalanına gelen hayranları ve hava alanı personeli ile birlikte fotoğraf çektirdi. Kaptan Ömer Erdoğan’ın yanına gelen bir kişi fotoğraf çektirmek istedi. Arkadaşları uçağın teknisyeni olduğunu söyleyince Ömer Erdoğan teknisyen gence, "Gidip uçağı kontrol etsene fotoğraf çektireceğine ya uçak bozulursa" diyerek çıkıştı.

       

MASAJ KOLTUÐUNDA TWITTER KEYFİ

       

Bursaspor’un genç yıldızı Sercan Yıldırım hava alanında bile telefonunu elinden bırakmadı. Uçağın kalkış saatine kadar Twitter sayfasına mesaj bırakan Sağlam, "Şampiyonlar Ligi ve takımlar hakkında görüşlerimi aktarıyorum" diyerek espri yaptı. Sercan, masaj koltuğunda uzun süre oturarak rahatladı.

       

         

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika