spot_img
spot_imgspot_img
21.3 C
İstanbul
Çarşamba, 27 Eylül 2023

Borajet ile Bursa’dan Üsküp’e uçun..

Seçtiklerimiz

16 Eylül tarihinde Yenişehir’den Üsküp’e ilk seferler başlıyor.

       

Perşembe ve pazar günleri saat 14.30’da Yenişehir Havalanı’ndan Üsküp’e, saat 16.00’da ise Üsküp’ten Yenişehir’e sefer yapılacak. Tek gidiş 125 avro, gidiş dönüş ise 235 avro olarak belirlendi.

       

        16 Eylül Perşembe günü ilk seferin başlaması münasabetiyle Yenişehir Havaalanı’nda tören düzenlenecek.
       

       

Hedeflerinin Türkiye’de yaşayan Rumelililerin kendi memleketine kolaylıkla gidebilmelerini sağlamak olduğunu söyleyen Rumeli Dernekleri Federasyonu (RUDEF) Genel Başkanı Şuayip Toprak, "Yenişehir’den Üsküp’e uçak seferi konulmasını defalarca istedik. Çünkü Üsküp coğrafi olarak çok önemli bir yerde. Kosava, Sırbistan, Arnavutluk ve Bulgaristan’a yakın olan Üsküp tam stratejik bir yerde. Üsküp Makedanyo’ya da 15 kilometre mesafede. Her işadamı ve göçmen kardeşimizin uçak seferlerine ilgi göstermesini istiyoruz. İnşallah Rumelili kardeşlerimize hayırlı olur” dedi.

       

        Cakalıoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Cakalıoğlu ise, "Bursa ve çevresinde yaşayan Balkan göçmeni vatandaşlarımız çin 16 Eylül Perşembe gününden itibaren uçuşlarımız başlıyor. Perşembe ve pazar günleri saat 14.30’da uçaklar buradan kalkacak. Oranın saatiyle de 16.00’da geri dönecek. Maksadımız göçmen vatandaşlarımızın memleketlerine kolaylıkla gitmelerini sağlamaktır" diye konuştu.
         

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika