spot_img
spot_imgspot_img
22.8 C
İstanbul
Çarşamba, 17 Nisan 2024

Anadolujet’ten araç kiralama hizmeti

Seçtiklerimiz

Türkiye’nin güvenilir ve prestijli araç kiralama şirketi National Car Rental ile işbirliği içinde olan AnadoluJet, yolcularına 49 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralama imkânı tanıyor.

Halkın havayolu AnadoluJet, yolcularına ayrıcalıklı hizmetlerin kapılarını açıyor. Yalnızca havada değil, kara yolu ulaşımında da en seçkin markalarla işbirliğine giden AnadoluJet, tüm müşterilerine en kaliteli ve konforlu araçları erken rezervasyonlarda ekonomik fiyatlarla kiralama imkânı sunuyor.

Türkiye’nin güvenilir ve prestijli araç kiralama şirketi National Car Rental ile  işbirliği yapan AnadoluJet, yolcularının kara ulaşımında da konforlu seyahat etmesini mümkün kılıyor. National Car Rental’ın deneyimli ekibi sayesinde kolay bir şekilde araç kiralayabilen AnadoluJet yolcuları, 10 Eylül tarihinden sonraki rezervasyonlarda 49 TL’den başlayan fiyatlarla farklı pek çok markanın otomobillerini kiralayarak ekonomik ulaşım seçeneklerine kavuşuyor.

AnadoluJet yolcuları; İstanbul Taksim, İstanbul Kavacık, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Batman, Bodrum, Erzurum, Dalaman, Kayseri, Kuşadası, Sivas, Marmaris, Mardin, Hatay, İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki National Car Rental ofislerinden bu hizmetten yararlanabiliyor.

1997 yılından bu yana National Car Rental’ın Türkiye lisansı ile hizmetlerini devam ettiren şirket, 2004 yılından itibaren Alamo müşterilerine de hizmet veriyor. 1947 yılında Missouri, ABD’de kurulan National Car Rental, 50 yılı aşkın bir süredir dünyanın en ileri oto kiralama kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.  83 ülkede 3 bin 200’in üstünde ofisi ve 375 binden fazla araç filosu ile oto kiralama alanında en yeni hizmetleri sunan National Car Rental, şimdi de AnadoluJet yolcularını konfora kavuşturuyor.  

National Car Rental’ın www.anadolujet.com üzerinden yapılan yönlendirme ile  www.yesnational.com web sitesine giren AnadoluJet yolcuları yalnızca bilet numaralarını girerek bu hizmetten yararlanabiliyor. 49 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralayabilmek için uçuş tarihinden en az yedi gün önce rezervasyon yapılması gerekiyor.
AnadoluJet ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com adresini ziyaret edebilir ve/veya 444 25 38 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika