spot_img
spot_imgspot_img
18.5 C
İstanbul
Perşembe, 25 Nisan 2024

Air France Yeni Koltuklarını Tanıttı

Seçtiklerimiz

Fransa’nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Air France, premium ekonomi ve ekonomi sınıfı kabin koltuklarını ve yeni yemek menüsünü düzenlenen lansmanla tanıttı.

Paris’te, Top Rase fuarındaki Air France’nin tanıtım lansmanını dünyanın birçok yerinden basın mensubu takip etti. Air France’nin 2014 yaz ayında müşterilerin hizmetine sunacağı premium ekonomi ve ekonomi sınıfı kabin içi yolcu koltuklarını Air France-KLM kıtalararası uçuşlardan sorumlu İcra Kurulu Başkanı Bruno Matheu ve Air France-KLM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Patrick Alexandre tanıttı.

2014 YAZ AYINDA MÜŞTERİLERİN HİZMETİNDE

Aralarında Air France çalışanlarının da bulunduğu yaklaşık 3 bin 500 kişi tarafından seçilen premium ekonomi ve ekonomi sınıfı kabin içi yolcu koltukları, Air France filosunda bulunan kıtalararası uçuşlar için 44 adet Boeing 777 tipi uçaklara yerleştirilecek. 2014 yılı yaz ayında müşterilerin hizmetine sunulucak olan kabin içi yolcu koltuklarında müşterilerin rahatı ve konforunu sağlamak için yeniden tasarlandı. Premium Ekonomi sınıfı koltukları rahat koltuk minderleri ve yatar koltukları, Top Rase fuarında müşterilerin beğenisine sunuldu. Yeni tasarlanan kabin içi yolcu koltuklar da elektrik soketi de bulunuyor.

UÇAKTA HD KALİTESİNDE FİLM KEYFİ

Yeni tasarlanan ve müşterilerin beğenesine sunulan premium ekonomi ve ekonomi sınıfı koltuklarında ayrıca eğlence platformu da bulunuyor. Eğlence platformunda binden fazla müzik ve flimler bulunacak. Eğlence sisteminde bulunan filmler ve videolar HD kalitesinde olacak.

AİR FRANCE ÇOCUKLARI UNUTULMADI

Air France ayrıca yemek servisinde de yeniliklere gitti. Eugeni Quitllet tarafından tasarlanan menüde ikinci bir sıcak hemek ve yolculuğun daha keyifli olması için şarap ve tatlı ikramında da bulunulacak. Air France yeni yemek menüsünde çocukları da unutmadı. Çocuklar için yeni çocuk menüsü ve menünün içinde uçak şeklinde çatal kaşık ve pilot rozeti de ikram ediliyor. Yeni yemek menüsü Air France uçaklarında 1 Eylül tarihinden itibaren müşterilerin hizmetine sunuldu.

TÜRK PAZARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

Air France-KLM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Patrick Alexandre, Türk pazarına büyük önem verdiklerini ve rakibi olan Türk Hava Yolları’na büyük saygı duyduklarını söyledi. Patrick Alexandre, "Türk pazarına yönelik de planlarımız var. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Skyteam Lounge’u açtık ve Pegasusla birlikte çalışmalarımız var. Atatürk Havalimanı’nda daha iyi çalışmak istiyoruz ve Türk Hava Yolları gibi ürünlerimizi geliştirmek istiyoruz. Türk pazarı bizim için çok önemli. Uçuşlarımızla Türkiye’yi dünyaya bağlamak istiyoruz. Türk Hava Yolları bizim rakibimiz ve biz onlara saygı gösteriyoruz" dedi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika