spot_img
spot_imgspot_img
31.8 C
İstanbul
Pazar, 21 Temmuz 2024

Air France’den iki Mobil Yenilik

Seçtiklerimiz

‘Air France Connect’  yolculara uçuşları ile ilgili son haber ve değişiklikleri, yolculara üye ya da abone zorunluluğu getirmeden  ulaştıran son derece gelişmiş Air France’in yeni ücretsiz servisi.

‘A mobil website ve Uygulamalar’  ise yolculara biletlerini satın alma ya da rezervasyonlarını doğrudan cep telefonlarından kontrol edebilme imkanı sunan Air France’in diğer ücretsiz servisi.

Air France bu yeni iki sistem ile müşterilerini uçuşlarından 14 gün önce telefon, mesaj ya da e-posta ile uçuşlarla igili herhangi bir değişiklik, uçuşların iptali, havaalanında uçağa geçiş kapıları ve benzeri bir çok konu hakkında müşterilerine ön bilgi sunacak. Tamamen bedava olan bu servis 8 ayrı dilde hizmet verecek.

Air France website ve mobile internet uygulamaları çalışmalarını geliştirerek  bu alanda bir marka haline gelmeyi amaçlıyor. Christian Herzog, Air France Pazarlama Yetkilisi ‘Air France, bu yeni uygulamaları ile müşteri ilişkilerinde lider konuma gelerek sadece müşteri odaklı çalışmaktadir’ dedi.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika