spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Pazartesi, 11 Aralık 2023

Air Astana, Maldivler uçuşlarına yeniden başladı.

Seçtiklerimiz

Air Astana, 9 Ekim 2021’de Maldivler’de Almatı’dan Male’ye direkt uçuşlarına yeniden başlayacak. Airbus A321LR ve Boeing 767 uçakları, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri haftada dört kez sefer yapacak.

Air Astana, hükümet kısıtlamaları nedeniyle askıya alınmadan önce Maldivler’e 5 Aralık 2020 – 24 Mayıs 2021 tarihleri arasında seferler gerçekleştirmişti.

Gidiş-dönüş uçak biletleri, havaalanı ve diğer ücretler dahil olmak üzere, Business sınıfında 2,070 USD, ekonomi sınıfında ise 680 USD ‘den başlamaktadır.

Biletler Air Astana web sitesinden, satış ofislerinden ve IATA tarafından akredite edilmiş seyahat acentelerinden satın alınabilir.Maldiv Cumhuriyeti’ne girmek için 2 doz aşı yaptırmış olanlar da dahil olmak üzere tüm yolculardan negatif PCR test sertifikası istenmektedir.

Bu sertifika İngilizce olarak ibraz edilmelidir. Ek olarak, yolcuların kalkıştan 24 saat önce Yolcu Sağlık Beyannamesi doldurmaları gerekmektedir.

Male Havalimanı’na varışta vizeler ücretsiz olarak verilecektir. Kazakistan’a yapılacak dönüş seyahatinde, aşı sertifikası olanlar hariç tüm yolcuların negatif PCR test sertifikası beyan etmeleri gerekmektedir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika