18.9 C
İstanbul
Cuma, 23 Nisan 2021

Zafer Havaalanı’na sahip çıkalım

Haftanın Haberleri

Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Zafer Havaalanı Satış Şefi Süleyman Ergürler makamında kabul etti.

Balkanlıoğlu, Kütahya-Uşak-Afyonkarahisar illerine hitabeden Zafer Havaalanı’nın bu illerdeki termal tesislere ulaşım için ciddi kolaylıklar sağladığı belirtti. Balkanlıoğlu, Zafer Havaalanı’nın 3 ile hitap eden bölgesel bir havaalanı olduğunu belirterek özellikle bu illere hitabeden termal tesislerin bundan faydalanacağını söyledi. Balkanlıoğlu, "Başta Belçika olmak üzere Avrupa’nın diğer ülkelerinde yaşayan Emirdağlı gurbetçi vatandaşımız bu havaalanından ciddi derecede faydalanacaktır. Bölgesel niteliği ve ismi artık ön plana getirilmiştir. İnternet üzerinden Afyonkarahisar’a uçak bileti sorgulandığında Zafer Havaalanı bilgisi görülmektedir." dedi.

Balkanlıoğlu, kentin ekonomik ve sosyal geleceği açısından son derece önemli olan havaalanına bütün Afyonkarahisarlıların sahip çıkmasını temenni ettiklerini belirtti.

İl Jandarma Komutanı Jan.Alb. Okçin Akşit ile İl Emniyet Müdürü Mustafa Uçkan’ın da hazır bulunduğu kabul sırasında kendilerini kabul ettikleri için Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür eden Ergürler, havaalanı ile ilgili olarak yapılan çalışmalar hakkında Vali Balkanlıoğlu’na bilgiler verdi.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

- PGS -spot_img

Son Dakika