13.5 C
İstanbul
Salı, 20 Nisan 2021

Hitit, IATA Konferansına sponsor oldu

Haftanın Haberleri

Hitit’in sponsor olduğu “IATA Slot Konferansı” dünyada 240 havayolunun üyesi bulunduğu Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği, IATA’nın en büyük organizasyonlarından biri.

Bu yıl Kanada Toronto’da yapılan “131. IATA Slot Konferansı”, havayolları ve havaalanlarının yanı sıra endüstride yer alan firmaların da katılımıyla, 1000’e yakın havacılık profesyonelini buluşturdu. IATA Slot Konferansı boyunca havayolu tarife planlamacıları ve havalimanı koordinatörleri yüzyüze görüşerek bir sonraki sezonun uçuş tarifelerini şekillendirdiler. Konferans süresince katılımcılar Hitit’in tarife planlama çözümü başta olmak üzere, slot yönetimi ve operasyon kontrol merkezi çözümleri hakkında bilgilendirildiler.

Hitit, A.B.D/San Diego’da yapılan “Mega Event 2012”nin de ana sponsorları arasındaydı.

Hitit’in sponsor olduğu diğer bir konferans ise, A.B.D San Diego’da yapılan “Mega Event 2012” idi. Bu sene yeni jenerasyon seyahat temalı, mobil ve sosyal medya odaklı gerçekleştirilen konferansta 550’den fazla  katılımcı yer aldı.

Sadakat programlarındaki gelişmelerden, havacılıktaki ek hizmetler ve gelirlere kadar farklı konuların görüşüldüğü organizasyonda Hitit Satış Direktörü Mustafa Özalçın, sadakat programları ve ek gelir modellerinin entegrasyonuyla ilgili olarak havayollarının ek gelir oluşturmasında yolcu sadakatinin önemini vurgulayan ve konuya farklı bakış açıları getiren bir konuşma yaptı.

Organizasyonda katılımcılar 30’dan fazla havayolunun kullandığı ve sektörde lider konumda bulunan Hitit ürünü Crane FF – Sadakat Yönetimi Çözümü hakkında bilgilendirildiler. 2000 yılından bu yana Hitit’in Sadakat Yönetimi Çözümü’nü kullanmakta olan Türk Hava Yolları da "Millerinizi günlük yaşamda da kullanın" kampanyasıyla Mega Ödül’e layık görüldü.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

- PGS -spot_img

Son Dakika