13.5 C
İstanbul
Salı, 20 Nisan 2021

Delta, yolcularına seyahat planlarını değiştirme şansı sunuyor

Haftanın Haberleri

Delta, beklenilen uçuş ertelemeleri ve iptallerinden kaynaklanabilecek olan durumlardan kaçınmak için seyahatlerini daha erkene alma, erteleme ya da yeniden rotalandırmayı düşünmeleri için teşvik ediyor.

    

9 Aralık’ta aşağıdaki havaalanlarıyla bağlantılı Delta’dan alınmış biletler için yolcular, aynı başlangıç noktası ve güzergahında seyahatlerini yeniden rezerve edebilir.  Biletler 13 Aralık’tan öncesi için ayarlandığı sürece, yeni uçuşlar orijinal seyahat tarihlerinden önce ya da sonra gerçekleşebilir.

Minneapolis-St. Paul Uluslararası Havaalanı

Duluth Uluslararası Havaalanı

Uçuş gecikmelerinin, yukarıda listelenan havaalanlarında buz ve karı içeren kış nedeniyle gerçekleşmesi mümkündür. Delta, gecikmeleri en aza indirmek için uçuş programlarını azaltacak.

Delta, yolcularının seyahatlerini değiştirmek ve yönetmek için delta.com’u ve Fly Delta uygulamasını kullanmasını öneriyor. Etkilenen pazarlarda seyahat eden tüm müşteriler, havaalanına varmadan önce delta.com’u ve Fly Delta’yı ziyaret ederek uçuşlarının durumlarına bakmalıdırlar.

Başlangıç noktası veya güzergah değişimi, fiyat artışıyla sonuçlanabilir veorijinal bilet ve yeni bilet arasındaki fiyat farkı yeniden rezervasyon yapma aşamasında alınacaktır. Uçuşları iptal edilen yolcular geri ödeme talebinde bulunabilir.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

- PGS -spot_img

Son Dakika